;

Anal Plug Black Velvets Hearts

(0 Vleresime)

2,100 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Rruaza anale mjaft fleksibël dhe me një butësi të mëndafshtë për të stimuluar zonat tuaja më intime, nëpërmjet 5 rruazave te saj në formë zemre. Me lak tërheqes. Ngjyra e zezë. Gjatësia totale: 18.5 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #6609

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Rruaza anale mjaft fleksibël dhe me një butësi të mëndafshtë për të stimuluar zonat tuaja më intime, nëpërmjet 5 rruazave te saj në formë zemre. Me lak tërheqes. Ngjyra e zezë. Gjatësia totale: 18.5 cm

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.