;

Anal Plug Black Velvets Medium

(0 Vleresime)

1,900 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug i zi, me një formë anatomike të përsosur si gishti i madh dhe me mbajtëse fleksibël në fund. Sipërfaqja e saj me një butësi të mëndafshtë siguron një penetrim të lehtë dhe stimulim perfekt në zonën anale. Gjatësia totale: rreth 10,5 cm, thellësia e penetrimit 8 cm, diameter 1-3 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6608

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug i zi, me një formë anatomike të përsosur si gishti i madh dhe me mbajtëse fleksibël në fund. Sipërfaqja e saj me një butësi të mëndafshtë siguron një penetrim të lehtë dhe stimulim perfekt në zonën anale. Gjatësia totale: rreth 10,5 cm, thellësia e penetrimit 8 cm, diameter 1-3 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.