;

Anal Plug Bad Kitty Red

(0 Vleresime)

1,600 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Plug i perkulshem! Per pasion te nxehte anal. Me baze me ngjitje me vakum. Gjatesia 11cm, diam. 1.5 - 3 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6605

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Plug i perkulshem! Per pasion te nxehte anal. Me baze me ngjitje me vakum. Gjatesia 11cm, diam. 1.5 - 3 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.