;

Anal Plug Anal Drops

(0 Vleresime)

2,400 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug elastik & i rrëshqitshëm dhe me strukturë të valëzuar. Me një unazë për më shumë komoditet gjatë përdorimit. Mund të përdoret edhe nga vagina. Material xhelatin në ngjyrë të zezë të hapur.
Sasia
Raporto

Kodi: #6603

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug elastik & i rrëshqitshëm dhe me strukturë të valëzuar. Me një unazë për më shumë komoditet gjatë përdorimit. Mund të përdoret edhe nga vagina. Material xhelatin në ngjyrë të zezë të hapur.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.