;

AREXONS SVITOL DRY 200ML-2179

(0 Vleresime)

600 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Lubrifikues i thatë, i bazuar në PTFE, i cili zvogëlon fuqishëm fërkimin dhe lehtëson rrëshqitjen ndërmjet metaleve, sipërfaqeve plastike (udhëzuesit e perdeve), sirtarëve, zinxhir rrobash, unazave të velave të varkave, boshteve bashkuese të litarëve të velave etj. Nuk është i përbërë nga graso. Është i pastër, nuk lë mbetje vaji, nuk formon llum dhe nuk thith pluhur. Si lubrifikant: i reziston larjes. Ruan funksionalitetin e tij në një interval të gjerë të temperaturave (-40°C deri në + 260°C). Si anti-ngjitës: parandalon ngjitjen e mastiçit, bojrave dhe gomave.
Sasia
Raporto

Kodi: #66016

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Kontakt

Shperndaje

Lubrifikues i thatë, i bazuar në PTFE, i cili zvogëlon fuqishëm fërkimin dhe lehtëson rrëshqitjen ndërmjet metaleve, sipërfaqeve plastike (udhëzuesit e perdeve), sirtarëve, zinxhir rrobash, unazave të velave të varkave, boshteve bashkuese të litarëve të velave etj. Nuk është i përbërë nga graso. Është i pastër, nuk lë mbetje vaji, nuk formon llum dhe nuk thith pluhur. Si lubrifikant: i reziston larjes. Ruan funksionalitetin e tij në një interval të gjerë të temperaturave (-40°C deri në + 260°C). Si anti-ngjitës: parandalon ngjitjen e mastiçit, bojrave dhe gomave.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.