;

Anal Finger Black

(0 Vleresime)

900 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Zgjon dëshirën për seks nga mbrapa! Delikate, e bute, e holle dhe me nje unaze per gishtin. Thjesht rreshkiteni tek gishti per te nxitur veten apo partnerin per kenaqesite anale gjate hapave te para te saj.Ngjyra: E zeze .Permasa: 5 cm, Ø 0.5-1.5 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6601

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Zgjon dëshirën për seks nga mbrapa! Delikate, e bute, e holle dhe me nje unaze per gishtin. Thjesht rreshkiteni tek gishti per te nxitur veten apo partnerin per kenaqesite anale gjate hapave te para te saj.Ngjyra: E zeze .Permasa: 5 cm, Ø 0.5-1.5 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.