;

ANTIFRIZ AREXONS ROLIN HYBRID CARS 1L-8033

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Antifriz Arexons Rolin Hybrid Cars për sistemin e ftohjes në makinat me motorr benzine dhe për makinat hibride. Formula bllokuese e veprimit të gërryerjes është organike duke garantuar një funksion mbrojtës shumë të mirë. Rolin Hybrid Cars® garanton temperaturën korrekte të funksionimit të motorrit elektrik, të gjeneratorit, të baterisë dhe të inverterit të kambios E-CVT. Antifriza është koncentrat në ngjyrë të kuqe. Formuluar sipas teknologjisë OAT (Organic Additive Technology). Mund të përdoret për shtim niveli ose për të ndërruar plotësisht antifrizen. Formati 1L.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Antifriz Arexons Rolin Hybrid Cars për sistemin e ftohjes në makinat me motorr benzine dhe për makinat hibride. Formula bllokuese e veprimit të gërryerjes është organike duke garantuar një funksion mbrojtës shumë të mirë. Rolin Hybrid Cars® garanton temperaturën korrekte të funksionimit të motorrit elektrik, të gjeneratorit, të baterisë dhe të inverterit të kambios E-CVT. Antifriza është koncentrat në ngjyrë të kuqe. Formuluar sipas teknologjisë OAT (Organic Additive Technology). Mund të përdoret për shtim niveli ose për të ndërruar plotësisht antifrizen. Formati 1L.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.