;

ANTIFRIZ AREXONS ROLIN FLUID 1L-8002

(0 Vleresime)

860 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Antifriz Arexons Rolin Fluid koncentrat mbrojtës për radiatorin në ngjyrë blu. Formuluar sipas teknologjisë mbrojtëse Glitech® 4.100. Siguron mbrojtje kundër ngrirjes deri në temperaturën -39°C, mbrojtje kundër vlimit deri në temperaturën +125°C. Efekt anti-shkumë, anti-zmërç dhe anti-gërryes në motorr dhe në pjesët e sistemit ftohës. Mbron mjaft mirë pjesët e gomës. Mbrojtja maksimale është menduar të arrijë deri në 4 vite ose 100.000km. Mund të përdoret për shtim niveli ose për të ndërruar plotësisht antifrizen. Formati 1L.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Antifriz Arexons Rolin Fluid koncentrat mbrojtës për radiatorin në ngjyrë blu. Formuluar sipas teknologjisë mbrojtëse Glitech® 4.100. Siguron mbrojtje kundër ngrirjes deri në temperaturën -39°C, mbrojtje kundër vlimit deri në temperaturën +125°C. Efekt anti-shkumë, anti-zmërç dhe anti-gërryes në motorr dhe në pjesët e sistemit ftohës. Mbron mjaft mirë pjesët e gomës. Mbrojtja maksimale është menduar të arrijë deri në 4 vite ose 100.000km. Mund të përdoret për shtim niveli ose për të ndërruar plotësisht antifrizen. Formati 1L.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.