;

ANTIFRIZ AREXONS ROLIN ALUX VIOLA 1L-8005

(0 Vleresime)

930 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Antifriz Arexons për mbrojtjen e radiatorit, koncentrat në ngjyrë vjollcë. Siguron mbrojtje kundër ngrirjes dhe kundër vlimit. Formuluar me teknologjinë T.O.T (Total Organic Technology) për një mbrojtje maksimale tek motorrët e rinj me përbërje të aliazheve të aluminit. Nuk përmban nitrate, fosfate dhe amine që janë të dëmshme për mjedisin. Mund të përdoret për shtim niveli ose për të ndërruar plotësisht antifrizen. Formati 1L.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Antifriz Arexons për mbrojtjen e radiatorit, koncentrat në ngjyrë vjollcë. Siguron mbrojtje kundër ngrirjes dhe kundër vlimit. Formuluar me teknologjinë T.O.T (Total Organic Technology) për një mbrojtje maksimale tek motorrët e rinj me përbërje të aliazheve të aluminit. Nuk përmban nitrate, fosfate dhe amine që janë të dëmshme për mjedisin. Mund të përdoret për shtim niveli ose për të ndërruar plotësisht antifrizen. Formati 1L.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.