;

ANTIFRIZ AREXONS ROLIN ALUSIL 1L-8004

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Antifriz Arexons Rolin Alusil koncentrat mbrojtës për radiatorin në ngjyrë të verdhë me përmbajtje të silikatit të silikonit. Siguron mbrojtje kundër ngrirjes deri në temperaturën -39°C, mbrojtje kundër vlimit deri në temperaturën +125°C. Efekt anti-shkumë, anti-zmërç dhe anti-gërryes në motorr dhe në pjesët e sistemit ftohës. Mbron mjaft mirë pjesët e gomës. Mund të përdoret për shtim niveli ose për të ndërruar plotësisht antifrizen. Mbrojtja maksimale parashikohet deri në 4 vite ose 100.000km. Formati 1L.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Antifriz Arexons Rolin Alusil koncentrat mbrojtës për radiatorin në ngjyrë të verdhë me përmbajtje të silikatit të silikonit. Siguron mbrojtje kundër ngrirjes deri në temperaturën -39°C, mbrojtje kundër vlimit deri në temperaturën +125°C. Efekt anti-shkumë, anti-zmërç dhe anti-gërryes në motorr dhe në pjesët e sistemit ftohës. Mbron mjaft mirë pjesët e gomës. Mund të përdoret për shtim niveli ose për të ndërruar plotësisht antifrizen. Mbrojtja maksimale parashikohet deri në 4 vite ose 100.000km. Formati 1L.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.