;

ANTIFRIZ AREXONS -40°C 1L-8070

(0 Vleresime)

630 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Antifriz Arexons për mbrojtjen e radiatorit e gatshme për përdorim në ngjyrë jeshile. Siguron mbrojtje kundër ngrirjes deri në temperaturën -40°C, mbrojtje kundër vlimit deri në temperaturën +125°C. Formuluar në bazë të teknologjisë mbrojtëse Glitech® 4.100. Efekt kundër ngrirjes, kundër vlimit, anti-korrozion, anti-shkumë, anti-zmërç dhe anti-kavitacion. Mund të përdoret për shtim niveli ose për të ndërruar plotësisht antifrizen. Formati 1L.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Antifriz Arexons për mbrojtjen e radiatorit e gatshme për përdorim në ngjyrë jeshile. Siguron mbrojtje kundër ngrirjes deri në temperaturën -40°C, mbrojtje kundër vlimit deri në temperaturën +125°C. Formuluar në bazë të teknologjisë mbrojtëse Glitech® 4.100. Efekt kundër ngrirjes, kundër vlimit, anti-korrozion, anti-shkumë, anti-zmërç dhe anti-kavitacion. Mund të përdoret për shtim niveli ose për të ndërruar plotësisht antifrizen. Formati 1L.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.