;

Anal Plug Anal Training Set

(0 Vleresime)

3,500 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Set i cili permban 3 plug anal fleksibel ne forme koni me permasa te ndryshme. Te tre jane me ngjithje me vakum. i volgi: 10 cm i gjate, diam. 0.8 - 2.1cm. I mesmi: 12 cm i gjate, diam. 1.3 - 2.9 cm. I madhi: 13 cm i gjate, diam. 1.9 - 3.5 cm. Materiali: TPE.
Sasia
Raporto

Kodi: #6597

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Set i cili permban 3 plug anal fleksibel ne forme koni me permasa te ndryshme. Te tre jane me ngjithje me vakum. i volgi: 10 cm i gjate, diam. 0.8 - 2.1cm. I mesmi: 12 cm i gjate, diam. 1.3 - 2.9 cm. I madhi: 13 cm i gjate, diam. 1.9 - 3.5 cm. Materiali: TPE.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.