;

ADITIV VAJI AREXONS PROFESIONAL 500ML-9841

(0 Vleresime)

1,440 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv vaji që përmirëson funksionimin e valvulave. Ul zhurmën e punës së valvulave. Siguron pastrim dhe kontroll të përmirësuar të depozitimit të karbonit. Mban të pastra kanalet e lubrifikimit. Lehtëson ndezjen e motorrit në temperatura të ulta. Siguron mbrojtje të lartë ndaj konsumimit në kushtet më të pafavorshme të funksionimit të motorrit. Si ta përdor këtë aditiv? Hidhet direkt në vajin e motorrit në një raport 8-10%. Një dozë e tillë prej 500ml trajton deri në 6 litra vaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv vaji që përmirëson funksionimin e valvulave. Ul zhurmën e punës së valvulave. Siguron pastrim dhe kontroll të përmirësuar të depozitimit të karbonit. Mban të pastra kanalet e lubrifikimit. Lehtëson ndezjen e motorrit në temperatura të ulta. Siguron mbrojtje të lartë ndaj konsumimit në kushtet më të pafavorshme të funksionimit të motorrit. Si ta përdor këtë aditiv? Hidhet direkt në vajin e motorrit në një raport 8-10%. Një dozë e tillë prej 500ml trajton deri në 6 litra vaj.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.