;

ADITIV VAJI AREXONS PROFESIONAL 325ML-9846

(0 Vleresime)

1,420 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv vaji i cili eliminon rrjedhjen e vajit dhe përzierjen e tij me naftën ose benzinën. Zvogëlon konsumin e vajit. Ai stabilizon viskozitetin e vajit në temperatura të larta. Zvogëlon tymrat e shkarkimit. Siguron lubrifikimin e kërkuar në kushte të vështira pune të motorrit (motorrë të vjetër, temperatura të larta pune, etj.). Siguron përputhshmërinë dhe përzierjen e përsosur me vajrat e tjerë të disponueshëm në treg, qoftë me bazë minerale apo sintetike, në motorr benzine ose nafte. Redukton zhurmën e motorit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv vaji i cili eliminon rrjedhjen e vajit dhe përzierjen e tij me naftën ose benzinën. Zvogëlon konsumin e vajit. Ai stabilizon viskozitetin e vajit në temperatura të larta. Zvogëlon tymrat e shkarkimit. Siguron lubrifikimin e kërkuar në kushte të vështira pune të motorrit (motorrë të vjetër, temperatura të larta pune, etj.). Siguron përputhshmërinë dhe përzierjen e përsosur me vajrat e tjerë të disponueshëm në treg, qoftë me bazë minerale apo sintetike, në motorr benzine ose nafte. Redukton zhurmën e motorit.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.