;

ADITIV VAJI AREXONS ADDITIVO OLIO MOTORE 500ML-9665

(0 Vleresime)

1,830 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv vaji që zhduk rrjedhjet e naftës. Zvogëlon konsumin e karburantit. Përmirëson lubrifikimin. Stabilizon viskozitetin e vajit në temperatura të larta. Zhduk rrjedhjet e mundshme dhe zvogëlon tymin. Siguron lubrifikimin e nevojshëm në kushte të vështira pune si në: motorrë të vjetër, temperatura të larta pune etj. Redukton zhurmën e motorrit. I përshtatshëm për kambiot dhe ingranazhet diferencialë. Si ta përdor këtë aditiv? Hidhet direkt në vajin e motorrit. Një dozë e tillë prej 500ml trajton nga 4 deri në 5 litra vaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv vaji që zhduk rrjedhjet e naftës. Zvogëlon konsumin e karburantit. Përmirëson lubrifikimin. Stabilizon viskozitetin e vajit në temperatura të larta. Zhduk rrjedhjet e mundshme dhe zvogëlon tymin. Siguron lubrifikimin e nevojshëm në kushte të vështira pune si në: motorrë të vjetër, temperatura të larta pune etj. Redukton zhurmën e motorrit. I përshtatshëm për kambiot dhe ingranazhet diferencialë. Si ta përdor këtë aditiv? Hidhet direkt në vajin e motorrit. Një dozë e tillë prej 500ml trajton nga 4 deri në 5 litra vaj.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.