;

ADITIV PER VAJ KAMBIO AREXONS 125ML-9847

(0 Vleresime)

660 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv vaji për kambio që garanton një efektivitet të lartë në punën e kambios. Ulje të zhurmës gjatë ndërrimit të marsheve. Garanton lubrifikimin e përsosur të kambios dhe mbrojtjen e pjesëve të saj. Siguron mbrojtje të mirë gjatë punës edhe në kushte të rënda operimi si në temperaturë të lartë dhe ngarkesa të larta. I përshtatshëm për çdo lloj materiali, që nga sinkronizuesit deri tek permistopat.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv vaji për kambio që garanton një efektivitet të lartë në punën e kambios. Ulje të zhurmës gjatë ndërrimit të marsheve. Garanton lubrifikimin e përsosur të kambios dhe mbrojtjen e pjesëve të saj. Siguron mbrojtje të mirë gjatë punës edhe në kushte të rënda operimi si në temperaturë të lartë dhe ngarkesa të larta. I përshtatshëm për çdo lloj materiali, që nga sinkronizuesit deri tek permistopat.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.