;

ADITIV NAFTE PASTRUES INJEKTORESH AREXONS PROFESIONAL 325ML-9844

(0 Vleresime)

1,050 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv nafte profesional koncentrat i cili pastron depozitimet në injektorë dhe në te gjithë sistemin e rrugëve të karburantit. Përmirëson ndezjen në të ftohtë dhe ul zhurmën. Siguron një punë më të mirë të motorrit. Zvogëlon emetimet e substancave të dëmshme në gazrat e shkarkimit. Rrit numrin e cetanit. Ul shkumëzimin e naftës. Përmirëson lubrifikimin e pompës së naftës. Si ta përdor këtë aditiv? Hidhet direkt në depoziten e karburantit. Një bidon i tillë prej 325ml mjafton për të trajtuar nga 20-40 litra naftë.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv nafte profesional koncentrat i cili pastron depozitimet në injektorë dhe në te gjithë sistemin e rrugëve të karburantit. Përmirëson ndezjen në të ftohtë dhe ul zhurmën. Siguron një punë më të mirë të motorrit. Zvogëlon emetimet e substancave të dëmshme në gazrat e shkarkimit. Rrit numrin e cetanit. Ul shkumëzimin e naftës. Përmirëson lubrifikimin e pompës së naftës. Si ta përdor këtë aditiv? Hidhet direkt në depoziten e karburantit. Një bidon i tillë prej 325ml mjafton për të trajtuar nga 20-40 litra naftë.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.