;

ADITIV NAFTE KUNDER NGRIRJES AREXONS PROFESIONAL 500ML-9849

(0 Vleresime)

1,400 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv nafte profesional koncentrat i cili mbron naften nga ngricat duke parandaluar kristalizimin e parafinës e cila bllokon filtrin e naftës. Parandalon zmërçin, depozitimet dhe ndryshkun. Redukton gazrat e shkarkimit dhe zhurmën e motorrit. Zhduk efektet e ndotjes së mundshme nga uji në naftë. Siguron pompueshmërinë e naftës deri në temperaturën -20°C, në varësi të llojit të naftës së përdorur. Përmirëson performancën e motorrit. Si ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të derdhet në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 500ml rekomandohet të trajtojë 200 litra naftë.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv nafte profesional koncentrat i cili mbron naften nga ngricat duke parandaluar kristalizimin e parafinës e cila bllokon filtrin e naftës. Parandalon zmërçin, depozitimet dhe ndryshkun. Redukton gazrat e shkarkimit dhe zhurmën e motorrit. Zhduk efektet e ndotjes së mundshme nga uji në naftë. Siguron pompueshmërinë e naftës deri në temperaturën -20°C, në varësi të llojit të naftës së përdorur. Përmirëson performancën e motorrit. Si ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të derdhet në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 500ml rekomandohet të trajtojë 200 litra naftë.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.