;

Anal Plug Glass Plug with Tail

(0 Vleresime)

3,600 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Ngjyre floriri transparente, plug anal prej xhami i pathyeshem me nje bisht te zi pellushi i fiksuar ne fund. Gjatesia totale: 12 cm, gjatesia e penetrueshme: 10.5 cm, diametri: 2.1 - 3.8 cm. Gjatesia e bishtit: 28 cm. Materiali: xham, akrilik.
Sasia
Raporto

Kodi: #6596

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Ngjyre floriri transparente, plug anal prej xhami i pathyeshem me nje bisht te zi pellushi i fiksuar ne fund. Gjatesia totale: 12 cm, gjatesia e penetrueshme: 10.5 cm, diametri: 2.1 - 3.8 cm. Gjatesia e bishtit: 28 cm. Materiali: xham, akrilik.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.