;

ADITIV NAFTE AREXONS MULTIFUNKSIONAL 250ML-9652

(0 Vleresime)

780 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv nafte që kundërvepron korrozionin dhe mykun. Rrit numrin e cetanit. Siguron lubrifikimin e nevojshëm të pompës së naftës. Përmirëson djegien. Redukton zhurmën dhe gazrat e shkarkimit. Lehtëson ndezjen në temperatura të ulta. Si dhe sa shpesh ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të hidhet në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një sasi e tillë prej 250ml mjafton për të trajtuar 50 litra karburant. Rekomandohet që trajtimi të përsëritet në çdo 1.500 km.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv nafte që kundërvepron korrozionin dhe mykun. Rrit numrin e cetanit. Siguron lubrifikimin e nevojshëm të pompës së naftës. Përmirëson djegien. Redukton zhurmën dhe gazrat e shkarkimit. Lehtëson ndezjen në temperatura të ulta. Si dhe sa shpesh ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të hidhet në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një sasi e tillë prej 250ml mjafton për të trajtuar 50 litra karburant. Rekomandohet që trajtimi të përsëritet në çdo 1.500 km.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.