;

ADITIV NAFTE AREXONS ELEMINUES TYMI 250ML-9653

(0 Vleresime)

1,210 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv nafte i cili redukton tymin. Specifik për të minimizuar gazrat, grimcat e zeza dhe ndotjen atmosferike. Pastron dhe mbron sistemin e rrugëve të karburantit. Përmirëson djegien. Si ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të derdhet në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250ml është e mjaftueshme për trajtimin e 50 litrave karburant.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv nafte i cili redukton tymin. Specifik për të minimizuar gazrat, grimcat e zeza dhe ndotjen atmosferike. Pastron dhe mbron sistemin e rrugëve të karburantit. Përmirëson djegien. Si ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të derdhet në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250ml është e mjaftueshme për trajtimin e 50 litrave karburant.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.