;

ADITIV NAFTE AREXONS BOOSTER 250ML-9662

(0 Vleresime)

900 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv nafte i cili përmirëson performancën e naftës. Pastron sistemin e rrugëve të karburantit. Lubrifikon dhe zvogëlon veshjen e valvulave. I përshtatshëm me konvertuesit katalitikë. Si ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të hidhet në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250ml është e mjaftueshme për trajtimin e 50 litrave naftë.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv nafte i cili përmirëson performancën e naftës. Pastron sistemin e rrugëve të karburantit. Lubrifikon dhe zvogëlon veshjen e valvulave. I përshtatshëm me konvertuesit katalitikë. Si ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të hidhet në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250ml është e mjaftueshme për trajtimin e 50 litrave naftë.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.