;

ADITIV NAFTE AREXONS ANTI FROST -20°C 250ML-9650

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv nafte i krijuar sipas teknologjisë së gjeneratës së fundit. Krijuar posaçërisht për të zvogëluar madhësinë dhe për të përmirësuar shpërndarjen e kristaleve parafinikë që gjenden në naftë, duke përmirësuar stabilitetin e karburantit. Lehtëson ndezjen në temperatura të ulta deri në temperaturën -20°C pavarsisht llojit dhe cilësisë së naftës së përdorur. Si ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të hidhet në depoziten e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një sasi prej 250ml mjafton për trajtimin e 50 litrave naftë.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv nafte i krijuar sipas teknologjisë së gjeneratës së fundit. Krijuar posaçërisht për të zvogëluar madhësinë dhe për të përmirësuar shpërndarjen e kristaleve parafinikë që gjenden në naftë, duke përmirësuar stabilitetin e karburantit. Lehtëson ndezjen në temperatura të ulta deri në temperaturën -20°C pavarsisht llojit dhe cilësisë së naftës së përdorur. Si ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të hidhet në depoziten e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një sasi prej 250ml mjafton për trajtimin e 50 litrave naftë.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.