;

ADITIV KARBURANTI AREXONS NO H2O 325ML-9845

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv karburanti për të larguar ujin e kondensuar në karburant. Mbron sistemin e rrugëve të karburantit nga ndryshku, korrozioni dhe veshja nga depozitimet. Parandalon problemet që mund të shkaktohen nga ngrirja e ujit në depozitën e karburantit dhe në filtra. Si ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të derdhet në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një bidon i tillë prej 325ml është i mjaftueshëm për trajtimin e 50 litrave karburant.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv karburanti për të larguar ujin e kondensuar në karburant. Mbron sistemin e rrugëve të karburantit nga ndryshku, korrozioni dhe veshja nga depozitimet. Parandalon problemet që mund të shkaktohen nga ngrirja e ujit në depozitën e karburantit dhe në filtra. Si ta përdor këtë aditiv? E gjithë përmbajtja e bidonit duhet të derdhet në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një bidon i tillë prej 325ml është i mjaftueshëm për trajtimin e 50 litrave karburant.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.