;

ADITIV BENZINE AREXONS VERDE PLUS (1:1000) PROFESIONAL 250ML-9660

(0 Vleresime)

1,060 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv benzine i cili siguron lubrifikimin dhe mbrojtjen e nevojshme për motorrët e dizajnuar për përdorimin e benzinës së kuqe. Zëvendëson plumbin në këtë lloj karburanti. Formula është bazuar në kalium, për një përgjigjie të saktë tekniko-mjedisore. Si ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit. Mbajeni bidonin të hapur, duke e shtypur lehtë deri sa të arrini në masën e dëshiruar e cila është e shënuar në krye të bidonit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv benzine i cili siguron lubrifikimin dhe mbrojtjen e nevojshme për motorrët e dizajnuar për përdorimin e benzinës së kuqe. Zëvendëson plumbin në këtë lloj karburanti. Formula është bazuar në kalium, për një përgjigjie të saktë tekniko-mjedisore. Si ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit. Mbajeni bidonin të hapur, duke e shtypur lehtë deri sa të arrini në masën e dëshiruar e cila është e shënuar në krye të bidonit.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.