;

ADITIV BENZINE AREXONS MULTIVALVE CLEANER PETROL 250ML-9831

(0 Vleresime)

860 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv benzine i cili pastron dhe heq depozitimet në valvulat e hyrjes së karburantit (valvulat e thithjes). Parandalon formimin e depozitimeve në valvulat e shkarkimit. Mbron valvulat e shkarkimit në motorët me performancë të lartë. Përmirëson fuqinë dhe akselerimin. Si dhe sa shpesh ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depoziten e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250ml mjafton për të trajtuar 40 litra benzinë.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv benzine i cili pastron dhe heq depozitimet në valvulat e hyrjes së karburantit (valvulat e thithjes). Parandalon formimin e depozitimeve në valvulat e shkarkimit. Mbron valvulat e shkarkimit në motorët me performancë të lartë. Përmirëson fuqinë dhe akselerimin. Si dhe sa shpesh ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depoziten e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250ml mjafton për të trajtuar 40 litra benzinë.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.