;

ADITIV BENZINE AREXONS MULTIFUNKSIONAL 250ML-9659

(0 Vleresime)

740 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aditiv për benzinën i cili parandalon dhe mbron sistemin e rrugëve të karburantit nga vjetrimi. Rregullon konsumin e karburantit. Redukton emetimet ndotëse. Siguron pastërtinë dhe heq depozitimet tek karburatorët, injektorët, valvulat dhe në të gjithë sistemin e rrugëve të karburantit. Përmirëson djegien. Parandalon korrozionin. Si dhe sa shpesh ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Prodhuesi rekomandon të përdoret çdo 1.500 km. Një dozë e tillë prej 250ml mjafton për të trajtuar 50-60 litra karburant.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aditiv për benzinën i cili parandalon dhe mbron sistemin e rrugëve të karburantit nga vjetrimi. Rregullon konsumin e karburantit. Redukton emetimet ndotëse. Siguron pastërtinë dhe heq depozitimet tek karburatorët, injektorët, valvulat dhe në të gjithë sistemin e rrugëve të karburantit. Përmirëson djegien. Parandalon korrozionin. Si dhe sa shpesh ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Prodhuesi rekomandon të përdoret çdo 1.500 km. Një dozë e tillë prej 250ml mjafton për të trajtuar 50-60 litra karburant.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.