;

ADITIV BENZINE AREXONS FUEL INJECTOR CLEANER 250ML-9658

(0 Vleresime)

930 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Kontribuon në një kursim mesatar të karburantit prej 2.5%. Rivendos efektivitetin e sistemit të rrugëve të karburantit me vetëm një trajtim. Lehtëson ndezjen. Pastron dhe largon depozitimet menjëherë nga injektorët. Shkatërron depozitimet dhe mbetjet në sistemin e rrugëve të karburantit. Përmirëson djegien. Si dhe sa shpesh ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Prodhuesi rekomandon të përdoret çdo 10.000 km. Një dozë e tillë prej 250ml mjafton për të trajtuar 40 litra karburant.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kontribuon në një kursim mesatar të karburantit prej 2.5%. Rivendos efektivitetin e sistemit të rrugëve të karburantit me vetëm një trajtim. Lehtëson ndezjen. Pastron dhe largon depozitimet menjëherë nga injektorët. Shkatërron depozitimet dhe mbetjet në sistemin e rrugëve të karburantit. Përmirëson djegien. Si dhe sa shpesh ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Prodhuesi rekomandon të përdoret çdo 10.000 km. Një dozë e tillë prej 250ml mjafton për të trajtuar 40 litra karburant.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.