;

ADITIV BENZINE AREXONS BOOSTER 250ML-9661

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Përmirëson performancën e benzinës. Pastron sistemin e rrugëve të karburantit. Lubrifikon dhe zvogëlon veshjen e valvulave. I përshtatshëm me konvertuesit katalitikë. Mbron marmitat katalitike. Si ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250ml mjafton për të trajtuar 50 litra karburant.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Përmirëson performancën e benzinës. Pastron sistemin e rrugëve të karburantit. Lubrifikon dhe zvogëlon veshjen e valvulave. I përshtatshëm me konvertuesit katalitikë. Mbron marmitat katalitike. Si ta përdor këtë aditiv? Produkti hidhet direkt në depozitën e karburantit, mundësisht përpara se të hidhet karburanti. Një dozë e tillë prej 250ml mjafton për të trajtuar 50 litra karburant.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.