;

Anal Plug Vibro Butt Plug Big

(0 Vleresime)

2,800 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug i zi, ne forme konike me trup me strukture stimuluese, 4 ritme te ndryshem vibrimi ne shtypjen e nje butoni, me rreth mbajtes. Gjatesia totale: 19 cm, gjatesia e penetrueshme 0.5 cm, dia,. 1.5 - 5.5 cm. Materiali PVC. (Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x AA).
Sasia
Raporto

Kodi: #6593

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug i zi, ne forme konike me trup me strukture stimuluese, 4 ritme te ndryshem vibrimi ne shtypjen e nje butoni, me rreth mbajtes. Gjatesia totale: 19 cm, gjatesia e penetrueshme 0.5 cm, dia,. 1.5 - 5.5 cm. Materiali PVC. (Ju lutemi porosisni baterite vecmas: 2 x AA).

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.