;

Anal Plug with cat tail

(0 Vleresime)

3,900 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug ne forme koni me nja baze te vogel e cila ka nje bishte te fryre (i gjate 62 cm). Ngjyre e zeze. Plug afersisht 11 cm i gjate, diam max 4 cm. Materiali: silikone (plug)
Sasia
Raporto

Kodi: #6586

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug ne forme koni me nja baze te vogel e cila ka nje bishte te fryre (i gjate 62 cm). Ngjyre e zeze. Plug afersisht 11 cm i gjate, diam max 4 cm. Materiali: silikone (plug)

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.