;

PASTE-STUKO PER MARMITA AREXONS STUCCO SIGILLA MARMITTE 250G-8451

(0 Vleresime)

700 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Stuko specifike për riparimin e marmitave dhe tubave të shkarkimit. Lejon izolimin e çarjeve dhe mbylljen e vrimave të vogla. Siguron ngjitje të shkëlqyeshme në sipërfaqe. Nuk përmban tretës. Ajo forcohet duke u kthyer në një masë të fortë. Ngurtësimi lehtësohet nga nxehtësia. Ajo u reziston temperaturave të larta të arritura në tubat e shkarkimit.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Stuko specifike për riparimin e marmitave dhe tubave të shkarkimit. Lejon izolimin e çarjeve dhe mbylljen e vrimave të vogla. Siguron ngjitje të shkëlqyeshme në sipërfaqe. Nuk përmban tretës. Ajo forcohet duke u kthyer në një masë të fortë. Ngurtësimi lehtësohet nga nxehtësia. Ajo u reziston temperaturave të larta të arritura në tubat e shkarkimit.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.