;

Anal Plug Jewel Red Plug

(0 Vleresime)

1,400 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug ngjyre te kuqe me stolisje akrilik te kuq ne fund. Gjatesia totale 7.2 cm, diam. 0.9-2.7 cm. Materiali: silikon me veshje PU.
Sasia
Raporto

Kodi: #6581

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug ngjyre te kuqe me stolisje akrilik te kuq ne fund. Gjatesia totale 7.2 cm, diam. 0.9-2.7 cm. Materiali: silikon me veshje PU.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.