;

AROMATIK AREON PERFUME

(0 Vleresime)

450 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aromatik Areon Perfume për makinë është zgjedhja e duhur për të apasionuarit pas makinave. Spërkateni në makinë ose në kartonin e tij për të ndjerë aromat e këndshme të parfumit Areon. Linja Areon Parfume vjen në shumë aroma të ndryshme. Zbulo aromën tënde të preferuar! Sasia 35 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatik Areon Perfume për makinë është zgjedhja e duhur për të apasionuarit pas makinave. Spërkateni në makinë ose në kartonin e tij për të ndjerë aromat e këndshme të parfumit Areon. Linja Areon Parfume vjen në shumë aroma të ndryshme. Zbulo aromën tënde të preferuar! Sasia 35 ml.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.