;

Anal Plug The Assifier

(0 Vleresime)

750 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Anal plug mjaft fleksibël, në ngjyrë blu transparente dhe me fugurë fluture të stampuar. Me bazament me ngjitje me vakum. Gjatësia totale: 7 cm, thellësia e penetrimit rreth 6 cm, diametri Ø 0,5-2,5 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6579

Kategori:Eros, Sex Toys, Anal

Kontakt

Shperndaje

Anal plug mjaft fleksibël, në ngjyrë blu transparente dhe me fugurë fluture të stampuar. Me bazament me ngjitje me vakum. Gjatësia totale: 7 cm, thellësia e penetrimit rreth 6 cm, diametri Ø 0,5-2,5 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.