;

Anal Plug Jelly Jammers Set

(0 Vleresime)

3,600 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Set me 3 Plug anal prej materiali xhelatin te rreshkitshem me arome rrushi (pink, i vogli), boronice (blu, i mesem), luleshtrydhe (i kuqe, i madhe). Te tre me baze te sigurt, ju mbetet vetem te shijoni kenaqesine. Permasat: I vogli: 10 cm, diam. 1.5 - 2.5 cm; I mesmi: 12 cm, diam. 2.5-3.5 cm; I madhi: 15.5 cm, diam. 2-4 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6573

Kategori:Eros, Sex Toys, Sete

Kontakt

Shperndaje

Set me 3 Plug anal prej materiali xhelatin te rreshkitshem me arome rrushi (pink, i vogli), boronice (blu, i mesem), luleshtrydhe (i kuqe, i madhe). Te tre me baze te sigurt, ju mbetet vetem te shijoni kenaqesine. Permasat: I vogli: 10 cm, diam. 1.5 - 2.5 cm; I mesmi: 12 cm, diam. 2.5-3.5 cm; I madhi: 15.5 cm, diam. 2-4 cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.