;

AROMATIK AREON HOME STICKS 85ML

(0 Vleresime)

600 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aromatik Areon Home Sticks është dhurata perfekte për miqt dhe të afërmit tuaj, duke j'u dhuruar atyre freskinë dhe aromën e këndshme që Home Sticks ofron. Ideale për t’i dhënë freski dhe aromë të këndshme shtëpisë, zyrës dhe ambienteve tuaja të brendshme. Zgjidh dhuratën e duhur! Sasia 85 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #65627

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Aromatik Areon Home Sticks është dhurata perfekte për miqt dhe të afërmit tuaj, duke j'u dhuruar atyre freskinë dhe aromën e këndshme që Home Sticks ofron. Ideale për t’i dhënë freski dhe aromë të këndshme shtëpisë, zyrës dhe ambienteve tuaja të brendshme. Zgjidh dhuratën e duhur! Sasia 85 ml.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.