;

Aksesore makine

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Xtool advacer AD10, Monitoroni gjendjen e automjetit dhe identifikoni menjëherë ndonjë defekt, për të garantuar sigurinë e ngasjes. Ai monitoron diagnozën e sistemit të motorit / shasisë / trupit / pajisjeve elektrike. Interpreton me hollësi kodet e ndryshme për t'a bërë më të lehtë qe gjithsecili të kuptojë problemet e makines. Ju mund ta konektoni telefonin tuaj me ane te bluetoothit, qe cdo lajmerim per gjendjen e makines suaj t'a merrni ne kohe reale.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xtool advacer AD10, Monitoroni gjendjen e automjetit dhe identifikoni menjëherë ndonjë defekt, për të garantuar sigurinë e ngasjes. Ai monitoron diagnozën e sistemit të motorit / shasisë / trupit / pajisjeve elektrike. Interpreton me hollësi kodet e ndryshme për t'a bërë më të lehtë qe gjithsecili të kuptojë problemet e makines. Ju mund ta konektoni telefonin tuaj me ane te bluetoothit, qe cdo lajmerim per gjendjen e makines suaj t'a merrni ne kohe reale.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.