;

Vibrator Black Hammer

(0 Vleresime)

2,400 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Vibrator ngjyre i zi. Material i bute, i rreshkitshem. Fleksibel, gjatesia 22 cm, diam 3-4 cm. Materiali: PVC,ABS.
Sasia
Raporto

Kodi: #6356

Kategori:Eros, Sex Toys, Dildo

Kontakt

Shperndaje

Vibrator ngjyre i zi. Material i bute, i rreshkitshem. Fleksibel, gjatesia 22 cm, diam 3-4 cm. Materiali: PVC,ABS.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.