;

ANAL PLUG ROCCO SMALL

(0 Vleresime)

2,600 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • ROCCO ANAL PLUG SMALL eshte produkt i linjes Rocco Siffredi Sex Toys. Me nje diameter maksimum prej 3 cmdhe gjatesi prej 7.8 cm, ky anal plug ka nje trup me maje per penetrim me te thjeshte, dhe ndjesi kenaqesie ekstra. Me ngjitje me vakum ne baze mund te ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte.
Sasia
Raporto

Kodi: #6317

Kategori:Eros, Sex Toys, Dildo

Kontakt

Shperndaje

ROCCO ANAL PLUG SMALL eshte produkt i linjes Rocco Siffredi Sex Toys. Me nje diameter maksimum prej 3 cmdhe gjatesi prej 7.8 cm, ky anal plug ka nje trup me maje per penetrim me te thjeshte, dhe ndjesi kenaqesie ekstra. Me ngjitje me vakum ne baze mund te ngjitet ne cdo siperfaqe te sheshte.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.