;

Aromatizues Per Makine

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues per makine EGO. Jep një aromë të këndshme myshku të bardhë. Vendsoet në kabinën e çdo automjeti nga A / C ose ventilatorit dhe lëshon sasinë e duhur të aromës në ajër. Sjell freskinë e duhur në makinën tuaj duke e bërë udhëtimin të këndshëm. Mund të zgjasë deri në 70 ditë
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues per makine EGO. Jep një aromë të këndshme myshku të bardhë. Vendsoet në kabinën e çdo automjeti nga A / C ose ventilatorit dhe lëshon sasinë e duhur të aromës në ajër. Sjell freskinë e duhur në makinën tuaj duke e bërë udhëtimin të këndshëm. Mund të zgjasë deri në 70 ditë

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.