;

Anal Plug Horny

(0 Vleresime)

1,600 Lekë

Shitesi: Erozone Gjendja: Ne Stok

  • Penis pak i lakuar chelatin me strukture stimuluese pergjate trupit. Shume fleksibel dhe i rreshkitshem. Me baze me ngjitje me vakum. Transparent/i kuqe. Permasa: 12 cm, diam 2.5 - 4cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #6269

Kategori:Eros, Sex Toys, Dildo

Kontakt

Shperndaje

Penis pak i lakuar chelatin me strukture stimuluese pergjate trupit. Shume fleksibel dhe i rreshkitshem. Me baze me ngjitje me vakum. Transparent/i kuqe. Permasa: 12 cm, diam 2.5 - 4cm.

Erozone

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.