;

Aparat kontrolli audio

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparati kontrollit te audios është i përsosur për karaoke në shtëpi, bisedë zanore, Livestream, Tiktok, Instagram, Facebook etj. Ky aparat ju lejon të rregulloni volumin duke përfshirë basin, regjistrimin, jehonën dhe volumin e mikrofonit. I pajisur me nje bater 1200Am qe zgjat per nje kohe te gjate, me opsion bluetooth-i qe mund te lidhet me apratet telefonike iOS/Android, kompjuter, tabletë, instrumente elektronikë dhe disa pajisje lojërash. Me 12 efekte zanore dhe 3 dimensione te tingullit.
Sasia
Raporto

Kodi: #62644

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Audio

Kontakt

Shperndaje

Aparati kontrollit te audios është i përsosur për karaoke në shtëpi, bisedë zanore, Livestream, Tiktok, Instagram, Facebook etj. Ky aparat ju lejon të rregulloni volumin duke përfshirë basin, regjistrimin, jehonën dhe volumin e mikrofonit. I pajisur me nje bater 1200Am qe zgjat per nje kohe te gjate, me opsion bluetooth-i qe mund te lidhet me apratet telefonike iOS/Android, kompjuter, tabletë, instrumente elektronikë dhe disa pajisje lojërash. Me 12 efekte zanore dhe 3 dimensione te tingullit.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.