;

2 kellef dekorues me mbushje per jastek

(0 Vleresime)

1,200 Lekë

Shitesi: Sas Home Collection Gjendja: Ne Stok

  • 2 kellef dekorues me mbushje per jastek; Modele super unike dhe te vecanta per dekorin e ambienteve te shtepise; 2 kellefe 100% Lino me printim dixhital; Me permasa 45 x 45 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #61537

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Jastek

Kontakt

Shperndaje

2 kellef dekorues me mbushje per jastek; Modele super unike dhe te vecanta per dekorin e ambienteve te shtepise; 2 kellefe 100% Lino me printim dixhital; Me permasa 45 x 45 cm.

Sas Home Collection

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.