;

Aromatizues Per Makine

(0 Vleresime)

190 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues per makine kaq i bukur dhe i vecante. Universal per cdo makine, vendoset ne kroskot lehtesisht. Arome e fresket dhe e lehte, me perberes 100% natyrale. Zgjat deri ne 90 dite. Dizajn i bukur ne ngjyre lejla, te kuqe dhe roze, perkatesisht me arome: livando, manaferra dhe mjalti. Ne formen e nje njeriu te vogel, sherben edhe si aksesor dekorativ per makinen tuaj. Permasa: 7.05 x 5.02 x 3.32 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues per makine kaq i bukur dhe i vecante. Universal per cdo makine, vendoset ne kroskot lehtesisht. Arome e fresket dhe e lehte, me perberes 100% natyrale. Zgjat deri ne 90 dite. Dizajn i bukur ne ngjyre lejla, te kuqe dhe roze, perkatesisht me arome: livando, manaferra dhe mjalti. Ne formen e nje njeriu te vogel, sherben edhe si aksesor dekorativ per makinen tuaj. Permasa: 7.05 x 5.02 x 3.32 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.