;

Aromatizues Per Makine

(0 Vleresime)

190 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues per makine. Universal per cdo makine, por mund ti perdorni edhe ne shtepine tuaj. Arome e fresket dhe e lehte, me perberes 100% natyrale. Sasia: 12 ml. Dizajn i bukur ne forme molle, ne ngjyre te kuqe, te verdhe, blu dhe lejla perkatesisht me arome trendafili, limoni, oqeani dhe livando. Materiali: qelq me kapak druri.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues per makine. Universal per cdo makine, por mund ti perdorni edhe ne shtepine tuaj. Arome e fresket dhe e lehte, me perberes 100% natyrale. Sasia: 12 ml. Dizajn i bukur ne forme molle, ne ngjyre te kuqe, te verdhe, blu dhe lejla perkatesisht me arome trendafili, limoni, oqeani dhe livando. Materiali: qelq me kapak druri.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.