;

Aromatizues Per Makine

(0 Vleresime)

190 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues per makine. Universal per cdo makine. Arome e fresket dhe e lehte me perberes 100% natyrale. Vendoset ne pasqyren e perparme, pa ju zene fushepamjen dhe per pak minuta makina juaj do te marre arome te mrekullueshme. Zgjat deri ne 30 dite. Sasia: 12 ml. Dizajn i bukur ne ngjyre lejla, te kuqe, te zeze, blu dhe te verdhe sipas aromes. Aroma te disponueshme: trendafil, livando, limon, black ice dhe blue storm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues per makine. Universal per cdo makine. Arome e fresket dhe e lehte me perberes 100% natyrale. Vendoset ne pasqyren e perparme, pa ju zene fushepamjen dhe per pak minuta makina juaj do te marre arome te mrekullueshme. Zgjat deri ne 30 dite. Sasia: 12 ml. Dizajn i bukur ne ngjyre lejla, te kuqe, te zeze, blu dhe te verdhe sipas aromes. Aroma te disponueshme: trendafil, livando, limon, black ice dhe blue storm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.