;

Aromatizues Ambienti

(0 Vleresime)

150 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues Ambienti ne forme fluture. Mund ta perdorni ne makine apo ne shtepi. Vendoset ne pasqyre apo ne cdo vend tjeter te pershtatshem. Vjen ne 3 ngjyre: roze, blu, jeshile me aroma te ndryshme. Zgjat deri ne 30 dite.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues Ambienti ne forme fluture. Mund ta perdorni ne makine apo ne shtepi. Vendoset ne pasqyre apo ne cdo vend tjeter te pershtatshem. Vjen ne 3 ngjyre: roze, blu, jeshile me aroma te ndryshme. Zgjat deri ne 30 dite.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.