;

Ventilator elektra EV-1827K

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Ventilator elektra EV-1827K. Me 3 nivele fuqie, 60 W. Tipi i vendosjes: tokesor. Ky ventilator me 5 flete helike plastike do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik dhe komod. Rekomandohet te perdoret deri ne distanca 20 m2. I disponueshem ne ngjyre te zeze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ventilator elektra EV-1827K. Me 3 nivele fuqie, 60 W. Tipi i vendosjes: tokesor. Ky ventilator me 5 flete helike plastike do ju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Eshte teper praktik dhe komod. Rekomandohet te perdoret deri ne distanca 20 m2. I disponueshem ne ngjyre te zeze.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.