;

Biciklete 29 Max Hoonigan Blue

(0 Vleresime)

31,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 29" Max Hoonigan Blue 7.0; Madhesia e Rrotave : 29" x 1.97. Lloji i Rrotave: Wanda. Lloji i Diskut - Alumin i dyfishte. Madhesia e diskut: I larte 19mm. Sedilja: Vader, me nivele te ndryshueshme. Lloji i Pedaleve - Plastike. Biçikletë e thjeshtë, e rehatshme dhe elegante. Projektuar për të qenë e fortë dhe e pershtatshme per tu perdorur si në natyrë ashtu edhe në asfalt; biçikletë që mund t'ju shërbejë edhe për argëtim, edhe si mjet i përditshëm transporti.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 29" Max Hoonigan Blue 7.0; Madhesia e Rrotave : 29" x 1.97. Lloji i Rrotave: Wanda. Lloji i Diskut - Alumin i dyfishte. Madhesia e diskut: I larte 19mm. Sedilja: Vader, me nivele te ndryshueshme. Lloji i Pedaleve - Plastike. Biçikletë e thjeshtë, e rehatshme dhe elegante. Projektuar për të qenë e fortë dhe e pershtatshme per tu perdorur si në natyrë ashtu edhe në asfalt; biçikletë që mund t'ju shërbejë edhe për argëtim, edhe si mjet i përditshëm transporti.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.